Červen 2010

Dneska začíná léto.

21. června 2010 v 11:10 | Lucié ♥ |  Deník
Ahoy broucí :*.
Jako letní počasí to moc nevypadá ale prej se to má už lepšit :). Jsem ve škole a rozhodla jsem se že napíšu protože toho facebooku mam už dost :D. Pozastavení platí asi až do prázdnin nebo nevim a pak změnim dess. O víkendu mi bylo trošku špatně, byl u nás Jazz fest a spala sem u Anne :). Trošku pití tam bylo no a já si trošku pozvracela :D. Až budu mít čas tak sem vám dam fotky ale kdo má muj fejs tak se muže podívat. Omlouvam se SBčkam a až se vrátim tak to budu muset dát nějak dohromady. Jinak na vysvědčení sem to dotáhla na 5 dvojek a sem za to ráda.Tak zase někdy ;). Páá ♥.

V novim..

10. června 2010 v 18:32 | Lůcaa |  Deník

Ahoy moji ♥

Dneska jsem udělala novej dess. Moc se mi nepoved. Ale tak nic jinýho neumim. Mam asi zánět spojivek, ráno sem se probudila a měla uplně slepený oči tak sem si šla k doktorce pro kapky a dneska sem měla zustat doma :/, zítra uvidim. Pozastavení platí, známky musim hodně opravit a dost se učit. Tak se mějte :*.

Vydržte, prosím =)

7. června 2010 v 21:04 | Lůcaa |  Deník
Ja vim že sem teď vůbec nechodim a blog zanedbavam :(, ale dejte mi prosim čas, doufam že to pochopíte protože teďka bude vysvědčení a já nutně potřebuju vyznamenání protože sem v osmičce a nechci mít trojku a blbej průměr, sice travim hodně času na fejsu ale už tak nestíham a blog by mi to ještě ztížil. Opravdu se budu snažit a učit se na balkoně ;D, jen co se přestanem učit, tak se vrátim a...
Lucinkaa
a udělam si konečně pořádek v affs, nebudu mít v seznamu někoho kdo oběhne jednou za měsíc i když ho mam ráda, mam ho na fejsu i na icq ;). Určitě udělam i novej design a zase mě to začne bavit ;). Budou prázdiny a vy určitě začnete pozastavovat a ja se z toho zblaznim :D. Budu dělat hodně dessy a budu experimentovat ;D. Tak děkuju za pochopení..

XOXO

Vaše Lůůca~